مطالبی جذاب، خواندنی، متفاوت و مفید در زمینه های مختلف

 

 

کف بینی

 

در ابتدا باید بگویم که من شخصا اعتقادی به کف بینی و مسائل مربوط به آن ندارم و تمامی حرکت ها و جنب و جوش های موجود در این جهان را به خالق بی همتا و قادر متعال نسبت می دهم و این همه نظم و ترتیب و مهم تر از همه پیچیدگی ها فراوان در این دنیا و بسیاری مسائل ناشناخته دیگر همه از وجود لایتناهی و جاودان او سرچشمه می گیرد. اوست که تمامی غیب ها و مسائل پنهان آسمان ها و زمین را می داند و نیز به هر کس از خودش نزدیک تر است.

من در مورد کف بینی مسائل و جملات و همچنین عکس هایی برای شما گذاشته ام که از نظر من همه جنبه آموزشی و اطلاعاتی داشته و شما می توانید بر اساس این اطلاعات برای خود خط مشی از گذشته غیرحقیقی خود ترسیم نمایید و مدتی از دغدغه ها و افکار آزاد دهنده به دور باشید و نیز در این خلوت با رموز موجود در دستان خود آشنا شوید.

 متنی را که در زیر برای شما آورده ام به وسیله خودم ترجمه شده است و متن اصلی آن انگلیسی می باشد و در ضمن دخل و تصرفی نیز در متن به وجود آمده است برای درک و فهم بهتر شما خوانندگان گرامی و این نکته را هم ذکر کنم که کلمه های کلیدی و مهم برای مطالعه کف دست را با رنگ قرمز مشخص کرده ام و همچنین برخی اصطلاحات نیز با رنگ آبی؛ تا مطلب در ذهن خواننده بهتر ثبت و ضبط شود.

 

ادامه مطلب:

امید است از خواندن آن لذت ببرید و با دنیای کوچک دست تان مقداری هر چند کم آشنایی پیدا کنید و مهمتر از همه به قدرت بی پایان پروردگار بزرگ و بلند مرتبه پی ببرید.

 

توجه: کف بینی و کف شناسی از نظر شرع مقدس اسلام حرام می باشد.

 

 

آیا کف دست شما نمایانگر شخصیت شماست؟

 

 ترجمه توسط نویسنده وبلاگ

 

در طول تاریخ، مردم مجذوب و شیفته رمز و رازهای شخصیت انسان بوده اند. در تلاش و کوششان برای یافتن این که چرا و چگونه انسان ها از یک دیگر تفاوت دارند؛ مردم در ستارها ها به دنبال جواب بوده اند، در تجزیه و تحلیل دست خط ها و دست نوشته ها، در مورد مطالعه شکل و شمایل سر و همچنین در مورد خط ها و اشکال دست انسان.

 

هر کسی می تواند به دست آدمی نگاه کند و برخی حقایق را از این نگاه برداشت نماید. برای مثال یک دست با تاولها و آبله ها و پینه های موجود بر روی دست به ما می گوید که فرد دارنده این دست کارهای سخت و زحمات فیزیکی زیادی را انجام می دهد. اما برخی از مردم فرا تر از اینها را رفته اند که گام ساده و خیلی زیاد و راه های ناآشنا در مورد تجزیه و تحلیل شخصیت افراد. در طول اعصار، این روانکاوها خط ها و اشکال (این اشکال تپه نامیده می شود) متفاوتی را در کف دست انسان تشخیص داده اند و آنها را با ویژگی های درست شخصیتی انسان ارتباط داده اند.

 

خط های شناسایی شده در کف دست (سه خط مهم از نه خط)

 

متخصصان در مطالعه کف دست 9 خط جدا از هم را در کف دست انسان تشخیص می دهند. طول و درازای و وضوح و روشنی این خط ها ظاهر و سیمای درست و صحیح شخصیت را تعیین می کند.

سه تا از مهمترین این خط ها، خط زندگی، خط سر و خط قلب هستند.

یک خط بلند (خط زندگی دراز) نشان دهنده آن است که دارنده این خط مدت های مدید و زیادی را زندگی خواهد کرد و از طول عمر بیشتری برخوردار می باشد.

خط سر به هوش و ذکاوت فرد دارنده این خط مربوط می شود. یک خط طویل و خمیده ( خط سر) نشان دهنده آن است که این فرد عادت دارد زیاد فکر و تصور کند (و خیال ها زیادی به سرش می زند).

خط قلب نشان دهنده عشق، محبت، مهربانی و عواطف است. یک خط کوتاه (خط قلب کوتاه) نشان دهنده آن است که صاحب این خط مشکلاتی در مورد بیان عواطف خود دارد (و نمی توند براحتی احساسات و عشق و مهربانی خود را اظهار نماید.) در مقایسه، یک خط قوی و بلند نشان می دهد که صاحب این خط از ارتباط های احساسی لذت می برد. ( و مشتاق داشتن چنین ارتباط های احساسی می باشد.)

 

 

 

به علاوه خط های شناخته شده, مطالعه کنندگان همچنین نگاه می کنند به 9 تا تپه، که قسمت های گرد کف دست می باشد. و این تپه ها نیز به نوعی نمایانگر ویژگی ها و خصایص شخصیتی انسان می باشد. سه تا از مهمترین این تپه ها، تپه ونوس, تپه ماه و تپه مریخ می باشند.

یک تپه مسطح و هموار ونوس نشان دهنده سلامتی پایین و ناچیز است. اگر تپه ونوس کف دست شما گرد باشد این را نشان می دهد که صاحب آن برای داشتن ذهنی سالم و نیز بدنی سالم کار می کند. و نیز این را باید بگویم که این حالت یک چیز دیگر را نیز نمایان می سازد و آن اینست که فرد دارنده این تپه (تپه گرد ونوس) عاشق بودن با دیگران و کمک کردن به دیگر انسانهاست.

دارنده تپه گرد مانند ماه عاشق مسافرت است و نیز دارای طبیعی حساس می باشد. یک تپه برجسته و قویا پیشرفته از ماه می تواند نشان دهنده آن باشد که فرد صاحب این تپه دارای افکار خلاقیست.

فرد دارنده تپه مسطح مریخ بالایی هر چیزی که می شنود باور می کند و به آن اعتقاد دارد و این فرد به مردم اعتماد و اطمینان دارد.

 

تپه های موجود در کف دست (سه تپه مهم از نه تپه)

 

یک تپه خیلی برجسته و پیشرفت کرده از مریخ بالایی (یا آپر مارس) بهر حال، اشاره می کند به این که دارنده این تپه در کنترل کردن خشم و غضب خود و نیز دیگر احساسات و هیجانات دچار مشکل است و نمی تواند به خوبی از عهده آن برآید.

 

به وسیله تفسیر همه این خط ها و تپه ها، متخصصان مطالعه کف دست ادعا می کنند که آنها می توانند پس از آن شخصیت یک فرد را شرح دهند. این یک تصمیم و داوری فردیست. به هر حال خواه به این مطالب اعتقاد داشته باشید یا نه.

 در زیر هم عکس را می بینید که جنبه تمرینی دارد . هر کلمه را در جای مربوط قرار دهید.

 

جاهای خالی را با کلمات داده شده پر کنید!!!

 

پایان این قسمت

 

این بود مطالبی چند در مورد برخی از خطها و اشکال موجود در کف دست انسان که به وسیله خود انسان به وجود آمده و همه از روی حدس و گمان و باورهای متزلزل می باشد و همان طور که گفتم این مسائل را نمی توان به هیچ طریقی ثابت کرد و فعلا بشر قادر به دریافتن و فهمیدن این اشکال و خط ها نیست و شاید راز و رمزهای بزرگی در آن نهفته باشد؛ کسی چه می داند!!!

 

منتظر دریافت نظرهای شما هستیم.

 

+ نوشته شده در  جمعه ۱۳۸۵/۱۲/۱۱ساعت ۲۳:۱۹ بعد از ظهر  توسط فریدالدین عرفانی  |